Červen 2016

Část 1.- Provázky- 1. kapitola- 3. část

22. června 2016 v 8:00 Papírová města
,,Vždyť ji skoro neznám," prohlásil jsem, a v poslední době to byla pravda. Minutku o mé odpovědi uvažoval a já jsem dělal, co jsem mohl, abych mu koukal do těch blízko posazených očí. Malinko kývl, odstrčil se od skříňky a odkráčel na první hodinu, což v jeho případě nejspíš byla ,,výživa prsních svalů a péče o ně.''

1. kapitola- 2. část

21. června 2016 v 20:11 2. Padesát odstínů temnoty
Chytám si hlavu do dlaní. Proč mi José nezavolal? Když už jsem u toho - proč mi vlastně nikdo nevolá? Jsem tak mimo, že jsem si ani nevšimla, že mi za celou dobu nezazvonil mobil. Sakra! Já jsem ale idiot! Ještě pořád mám přesměrované hovory na BlackBerry. Ježiši, a Christian přijímá moje telefonáty - v případě, že ho prostě nevyhodil. A kde vůbec přišel k mé pracovní emailové adrese?

1. Raddleův statek- 3. část

21. června 2016 v 19:50 4. Harry Potter a Ohnivý pohár
Frank svraštil obočí, naklonil se lépe slyšícím uchem ještě blíž ke dveřím a usilovně naslouchal. Na okamžik bylo ticho, potom však muž, kterému ten druhý říkal Červíček, znovu promluvil. ,,Můj Pane, smím se zeptat, jak dlouho se tu zdržíme?"
,,Asi týden," odpověděl chladný hlas. ,,Možná i déle. Je to tu poměrně pohodlné, a k našemu plánu ještě přikročit nemůžeme. Bylo by pošetilé podnikat cokoli, dokud mistrovství světa ve famfrpálu neskončí."

5. kapitola- 2. část

17. června 2016 v 21:29 Vražedná léčba
Opravdová volba nebo bluf? Z Krysákova hlasu to Thomas poznat nedovedl, ale jeho reakce ho i tak překvapila. Posluchárna opět zmlkla, a než mohl promluvit kdokoli jiný, Krysák z pódia sestoupil a zamířil ke dveřím v zadní části místnosti. Když k nim došel, znovu se k nim otočil.

3. Dopisy od Nikoho- 1. část

15. června 2016 v 8:00 1. Harry Potter a Kámen mudrců
Útěk brazilského hroznýše Harrymu vynesl vůbec nejdelší trest. Když konečně zase směl ven z přístěnku, letní prázdniny už začaly a Dudley mezitím stačil zničit svou novou kameru, letadlo s dálkovým ovládáním mu spadlo na zem a rozbilo se, a když si poprvé vyjel na závodním kole, porazil starou paní Figgovou, která o berlích přecházela Zobí ulici.

2. Osudný omyl tety Marge- 2. část

14. června 2016 v 14:50 3. Harry Potter a Vězeň z Azkabanu
,,Marge tu s námi zůstane celý týden," zabručel strýc Vernon, ,,a když už o tom mluvíme," výhružně ukázal na Harryho tlustým prstem, ,,ještě než pro ni pojedu, potřebuju si s tebou vyjasnit pár věcí." Dudley se škodolibě uculil a odtrhl oči od televize. Sledovat strýce Vernona, jak péruje Harryho, patřilo k jeho nejoblíbenějším formám zábavy. ,,Za prvé," zavrčel strýc Vernon, ,,si budeš dávat pozor na jazyk a nebudeš drzý, až budeš s Marge mluvit."

PS: Miluju tě

14. června 2016 v 14:00 | Cecelia Ahernová |  Příběhy pro dívky
Jméno knihy: PS: Miluju tě
Autor knihy: Cecelia Ahernová
Počet stran: 376
Počet kapitol: 51 + epilog

Kapitola 3.- 2. část

14. června 2016 v 8:00 S Láskou Rosie
Nemáš tušení, jak jsem prožila letošní léto. Odmalička jsme oba dva od sebe odstrkovali všechny potenciální přátele, až jsme zůstali úplně sami. Ne proto, že bychom je nechtěli, ale kvůli tomu, že jsme je nepotřebovali. Vždycky jsi měl mě, a já zase tebe. Teď máš Bethany, a já nikoho.

2. Dobbyho varování- 4. část

13. června 2016 v 14:00 2. Harry Potter a Tajemná komnata
Vážený pane Pottere, Dostali jsme zprávu, že ve Vašem bydlišti bylo dnes večer v devět hodin dvanáct minut použito Vznášecí kouzlo.

Sto dvacet šest dní předtím- 2. část

13. června 2016 v 8:00 Hledání Ajlašky
Plukovník mu skočil do řeči. ,,Hele, pane doktor, nech si ty psychokecy. Musíme se domluvit na protiúderu." Třída už se začínala plnit, a tak se ke mně Plukovník naklonil a zašeptal: ,,Jestli je někdo z nich v týhle třídě, tak mi řekni, jo?
Hele, tadyhle prostě zakřížkuješ, kde sedí." Vytrhl ze sešitu kus papíru a zakreslil tam čtverečky pro každou lavici.