Březen 2016

2. Sklo, které zmizelo- 5. část

27. března 2016 v 8:00 1. Harry Potter a Kámen mudrců
Strýc Vernon počkal, až byl Piers najisto z domu, a teprve pak se na Harryho obořil. Byl tak rozčilený, že ze sebe sotva vypravil pár slov: ,,Zmiz - přístěnek - nikam - žádné jídlo!" Načež se sesul na židli a teta Petunie mu musela honem přinést velký koňak. Harry pak ještě dlouho ležel v tmavém přístěnku a přál si, aby měl hodinky.

2. Osudný omyl tety Marge- 1. část

26. března 2016 v 8:00 3. Harry Potter a Vězeň z Azkabanu
Když druhý den ráno Harry sešel dolů na snídani, zjistil, že všichni tři Dursleyové jsou už usazení u kuchyňského stolu. Dívali se na zbrusu novou televizi, kterou dostal Dudley na uvítanou, když přijel domů na letní prázdniny; dlouho si už totiž stěžoval, jakou dálku musí chodit mezi ledničkou a televizorem v obývacím pokoji.

Kapitola 3.- 1. část

25. března 2016 v 14:00 S Láskou Rosie
Od: Rosie
Komu: Alex
Předmět: Mejdan u Julie

2. Dobbyho varování- 3. část

25. března 2016 v 8:00 2. Harry Potter a Tajemná komnata
,,Harry Potter se na Dobbyho nesmí zlobit - Dobby to dělal jen pro jeho dobro..." ,,Takže tys přede mnou dopisy od nich schovával ?" ,,Dobby je má tady, pane," řekl skřítek. Čiperně poodstoupil, aby na něj Harry nedosáhl, a z povlaku, který měl na sobě, vytáhl tlustý svazek obálek.

Sto dvacet šest dní předtím- 1. část

24. března 2016 v 20:00 Hledání Ajlašky
,,Tak tohle je válka,'' křikl Plukovník příští den ráno. Překulil jsem se a podíval se na hodiny: 7.52. Moje první hodina v Culver Creeku, francouzština, začínala za osmnáct minut. Párkrát jsem zamrkal a podíval jsem se na Plukovníka, který stál mezi pohovkou a STOLKEM a za tkaničky držel kdysi bílé, ochozené tenisky.

16. kapitola- 3. část

24. března 2016 v 18:00 Labyrint: Útěk
Na Thomase udělalo dojem, že Newtovi na Albym a Minhovi tolik záleží - jako by byli z rodiny.
,,Proč bychom nemohli vyslat pátrací skupinu?" nadhodil znovu. Vypadalo jako hloupost sedět tady a užírat se starostmi k smrti, když mohli jít tam ven a najít je.

1. kapitola- 6. část

24. března 2016 v 14:00 1. Padesát odstínů šedi
,,Aha. Budu to mít na paměti," zablekotám úplně rozhozená. ,,I když si nemyslím, že bych se sem hodila." To ne, už zase přemýšlím nahlas. ,,Proč něco takového říkáte?" Se zaujetím sklání hlavu ke straně, na rtech mu pohrává náznak úsměvu. ,,To je snad zřejmé, ne?" Mám nekoordinované pohyby, jsem nedbale oblečená a nejsem blond. ,,Mně ne," opáčí.

Část 1.- 3. kapitola- 2. část

24. března 2016 v 8:00 Volání kukačky
,,Co pro vás mohu udělat, pane Bristowe?'' zeptal se, už opět zpátky ve svém křesle.
,,No... já vlastně... chtěl bych... jestli by se nedalo jen zkontrolovat. Já myslím, že my dva se už známe.''
,,Opravdu?''

6. kapitola- 1. část

23. března 2016 v 17:56 Spáleniště: Zkouška
,,Co se děje?'' zeptal se Newt. Očima těkal mezi Thomasem a Arisem. ,,Proč se na sebe díváte, jako byste se do sebe právě zamilovali?''
,,On to umí taky,'' odvětil Thomas, aniž od nového chlapce odtrhl zrak. Ostatní vnímal jen periferně.

4. kapitola- 2. část

23. března 2016 v 16:50 Vražedná léčba
Že ještě není úplně sám sebou, jenom seto snaží ze všechsil hrát. ,,Páni Placeři zase pospolu. Rád tě vidím živého, frasáku- představoval jsem si tě mrtvého stovkou různých způsobů.Vsadím se, žes každou noc brečel, jak seti po mně stýskalo."