Prosinec 2015

Sto dvacet sedm dní předtím- 2. část

31. prosince 2015 v 20:50 Hledání Ajlašky
Ten večer, když se Plukovník jen stavil v pokoji číslo 43 pro cigarety (zřejmě zapomněl, že technicky vzato jsou moje), bylo mi celkem jedno, že mě nepozval, ať jdu s ním. Na státní škole jsem znal spoustu lidí, co už ze zásady nesnášeli toho nebo onoho - šišaté hlavy nesnášely šampony a tak dál - a vždycky mi to celé připadalo jako ztráta času.

1. Chlapec, který zůstal naživu- 6. část

31. prosince 2015 v 18:00 1. Harry Potter a Kámen mudrců
Ticho kolem nich protrhlo jakési vzdálené burácení a s každým okamžikem sílilo, zatímco Brumbál a profesorka se rozhlíželi po ulici sem tam, odkud se vynoří světla nějakého vozidla. Pak už se onen zvuk změnil v hlasitý řev a oba vzhlédli vzhůru; v tu chvíli se z nebe snesla obrovská motorka a přistála na vozovce před nimi.


15. kapitola- 4. část

31. prosince 2015 v 13:37 Labyrint: Útěk
,,Řád,'' pokračoval Newt. ,,Řád. Opakuj si to slovo v tý svý frasný hlavě pořád dokola. Jestli jsme se tady zatím všichni nezbláznili, je to tím, že makáme, až se z nás kouří, a dodržujeme řád. Řád je důvod, proč jsme vyhnali Bena - dost dobře nemůžeme trpět, aby nám tady běhali magoři a snažili se zabíjet lidi, to je snad jasné, ne?

1. kapitola- 3. část

30. prosince 2015 v 14:50 1. Padesát odstínů šedi
Možná pan Grey trvá na tom, aby všechny jeho zaměstnankyně byly blondýny. Mimoděk se zamýšlím nad tím, jestli je to vůbec legální, když vtom se náhle otevřou dveře kanceláře a z nich vyjde vysoký, vkusně oděný muž tmavé pleti s krátkými dredy. Teď už je jisté, že jsem se oblékla špatně. Obrací se a do dveří říká: ,,A co si dát tento týden golf, Greyi?"

2. kapitola- 2. část

30. prosince 2015 v 13:00 Vražedná léčba
Krysák si povzdechl. ,,Ty to nechápeš. Nechápeš, co jsem ti sem přišel říct.'' ,,Proč bych měl věřit čemukoli, co vyjde z vašich úst? Jak byste ode mě mohl něco takového čekat?''
Thomas si uvědomil, že vstal, i když si nepamatoval, že by to udělal.

2. kapitola- 1. část

30. prosince 2015 v 11:00 Vražedná léčba
Thomas si to představoval nesčetněkrát. Co by dělal, co by řekl. Jak by vyrazil vpřed a rozdal si to s každý, kdo by vešel, vzal by do zaječích, utekl, unikl. Ale skoro ze všeho nejvíc se ty úvahy zdály být pro pobavení. Věděl, že ZLOSIN by něco takového nedopustil.

Kapitola 1.- 2. část

29. prosince 2015 v 19:22 Hedvábník
Ani si nestačil objednat a italský majitel restaurace už před něho postavil čaj ve vysokém bílém hrnku, ke kterému servíroval trojhránky chleba namazaného máslem. Během pěti minut před ním přistál oválný talíř s pravou anglickou snídaní.
Strike mezi siláky, kteří se hrnuli do kavárničky a zase ven, dobře zapadl.

Sobota, 4. března

29. prosince 2015 v 17:03 Deník Bridget Jonesové
BŘEZEN
Narozeniny se blíží a panika narůstá

Neděle, 26. února

29. prosince 2015 v 11:00 Deník Bridget Jonesové
57 kg, 5 skleniček alkoholu (utápím žal), 23 cigaret (spaluju žal), 3856 kcal (dusím žal pod tukovou peřinou).

Když jsem se probudila (sama), představila jsem si svou matku v posteli s Juliem. Při představě rodičovského či lépe řečeno polorodičovského sexu se mě zmocnil odpor, vztek za tátu a opojný, sobecký optimismus z toho, že mě čeká dalších třicet let nezkrotné vášně (v souvislosti s tím , že často myslím na Sharon Stoenovou a Susan Sarandonovou).