Říjen 2015

Kapitola 1.- 2. část

30. října 2015 v 14:00 S Láskou Rosie
Pro Alexe
Děkuju za dárek. Kvůly Sandy se netrap. Mamka říká, že už stejně potřebovala nový koberec. Jenom taťka je naštvaný. Povídal, že ten starý je ještě dobrý. Mamka tvrdí, že v domně teď smrdí čuránky. ale náš malý Kevin žádné loužički neudělal.
Dobře si prohlédni nos slečny Caseyové. Je to ten největší frňák, jaký jsem v životě vyděla. Ha ha ha.
Rosie

Sto dvacet osm dní předtím- 8. část

30. října 2015 v 11:00 Hledání Ajlašky
Pak si zapálila cigaretu a táhla tak prudce a tak dlouho, až jsem si už myslel, že celá shoří na jeden zátah. Pak vyfoukla a přečetla mi: ,,,Otřáslo jím' - tím se myslí Simón Bolívar -, ohromující zjištění, že překotný závod mezi jeho neštěstími a jeho sny se ve chvíli blíží k cílové pásce. Za ní byla tma. ,Sakra', povzdechl. ,Jak se kdy dostanu z tohohle labyrintu!'''

1. Chlapec, který zůstal naživu- 3. část

29. října 2015 v 16:00 1. Harry Potter a Kámen mudrců
"A nakonec, pozorovatelé ptáků po celé zemi oznamují, že sovy se dnes všude chovaly velice nezvykle. I když sovy normálně loví v noci a za denního světla je jen zřídkakdo zahlédne, od východu slunce byly spatřeny celé stovky těchto ptáků, kteří létali všemi směry.

15. kapitola- 1. část

29. října 2015 v 11:00 Labyrint: Útěk
Thomasovi se už podruhé stalo, že když se ukládal ke spánku, mučil ho strašidelný obraz Benovy tváře vypálený do mozku. Jak by teď bylo všechno jiné, nebýt toho jednoho chlapce? Thomas se skoro dokázal přesvědčit, že by byl naprosto spokojený, šťastný, a vzrušeně by pronikal do tajů svého nového života, s cílem stát se běžcem. Skoro.

Prolog- 2. část

28. října 2015 v 16:00 Volání kukačky
Byl tady skoro stejně dlouho jako mrtvola; chodidla měl promrzlá, že už v nich ztratil cit, a šilhal hlady.
,,Záchranka dorazí za dvě minuty,'' oznámil detektiv Eric Wardle, který vešel do stanu s mobilem přitisknutým k uchu a bezděčně tak dotaz svého nadřízeného zodpověděl. ,,Už zařizuju, aby mohla projet.''

Úterý, 21. února

28. října 2015 v 14:00 Deník Bridget Jonesové
Jsem děsně utahaná. Táta v noci několikrát volal a chtěl si povídat.

3. kapitola- 2. část

28. října 2015 v 11:00 Spáleniště: Zkouška
Naštěstí. Za každým byli na druhé straně rozzuření, vřískající blázni.
Přestože ho sžíraly obavy, jako kdyby se mu žilami rozlévala kyselina, na okamžik se vzdal pokusů o kontaktování Teresy a přidal se k ostatním Placerům. Newt zkoušel štěstí se dveřmi, ale výsledek byl stejně marný.

Kapitola 1.- 1. část

21. října 2015 v 14:00 S Láskou Rosie
Pro Alexe
Zvu tě na oslavu 7. narozenin. Je to v úterý 8. dubna u nás v domně a budem tam mít kouzelníka. Můžeš přijít ve 2 hodiny. Skončí to v 5 hodin. Doufám, že přídeš.
Tvoje nejlepčí kamarádka Rosie

S Láskou Rosie

21. října 2015 v 11:00 | Cecilia Ahernová |  Příběhy pro dívky
Název knihy: S Láskou Rosie
Autor knihy: Cecilia Ahernová
Počet stran: 447
Počet kapitol: 51
Počet částí: 5

Sto dvacet osm dní předtím- 7. část

19. října 2015 v 15:03 Hledání Ajlašky
Ovšem v 99% se to rodiče stejně nedozvědí. Ty nestojíš o to, aby si vaši mysleli, žes tady zvlčil, jenže škola o to nestojí tuplem.'' Vyfoukl tenký pramen kouře směrem k jezeru. Musel jsem připustit, že přitom vypadal cool. A jako by vyrostl. ,,Ale když se dostaneš do průšvihu, nežaluj. Koukni, já ty bohatý dětičky nenávidím s takovou vášní, jakou si obvykle schovávám pro zubaře a pro svýho otce. To ale neznamená, že na ně budu žalovat. To je tady v podstatě ta jediná důležitá věc: Nikdy nikdy nikdy nežaluj.''